Misyonumuz

 

Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) dediği gibi sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça ve sosyal yönden tam iyilik halidir. Herkes tarafından da bilindiği gibi sağlık ağızda başlar. İnsanlar genellikle yüzleri aracılığıyla akılda kalırlar.

Yüzlerinde de en çok dikkat çeken bölge ağız bölgesidir. Dişleri ile ilgili problemi olmayan bireyler toplumda özgüveni yerinde olan bireylerdir. Maalesef ülkemizde hala ağız diş sağlığına gerektiği kadar önem verilmemekte insanların diş hekimleri ile tanışması çok uzun zaman almaktadır. Ve yine insanlar çocuklarına kızarken diş hekimlerinin onlara zarar vereceğini düşündürerek yetiştiriyorlar. Burada biz diş hekimlerine büyük sorumluluk düşmektedir. Sağlık ordusunun bir neferi olarak biz diş hekimlerinin bütün insanlara eşit davranarak onların problemlerini ortadan kaldırarak sadece diş problemlerini değil sosyal problemlerinin de ortadan kalkması için birer adım atmalarına yardımcı olmamız temel misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz

 

Çağdaş, insan haklarına saygılı, etik kurallara bağlı, önce insan düşüncesine dayalı, teknolojik gelişmelere açık, toplumsal  sorumluluklarının farkında, hastaları ağız sağlığına hızlı, güvenilir, kaliteli bir şekilde kavuşturmak ve onları sağlıklı bireyler haline getirmek temel vizyonumuzdur.

 

İletişim ve Sosyal Medya

Tedaviler hakkında bilgi almak için sosyal medyada takip edebilir ve bizi arayabilirsiniz.